Hoofdbestuur

Hoofdaandachtsgebieden leden HB

Voorzitter en hoofd sectie 1 Bgen b.d. Inf. J.L.R.M. Vermeulen
Arbeidsvoorwaarden, Bemiddeling t.b.v. leden, Communicatie naar o.a. Defensie, media en politiek,

voorzitter@nederlandsofficierenvereniging.nl

Vice Voorzitter en hoofd sectie 2 Generaal-majoor bd jhr J.H. de Jonge
vice.voorzitter@nederlandseofficierenvereniging.nl
Voorzitter DenK

Secretaris Lkol b.d.MSPD drs. R.J.T. Vranken;
secretaris@nederlandseofficierenvereniging.nl
Secretariaat

Penningmeester Lkol b.d. B&T P.G.M. Vogel;
penningmeester@nederlandseofficierenvereniging.nl
Financiën,  Werkgroep Externe Relaties (WER)

Hoofs sectie 3 LKol b.d. KLu C.H.A. Parthesius
hoofdsie3@nederlandseofficierenvereniging.nl
Commando Luchtstrijdkrachten

Hoofd Sectie 4 Lkol b.d. R. Neijenhuis
hoofdsie4@nederlandseofficierenvereniging.nl

Artsen Kol arts mr.drs. H. Lankhorst;
artsen@nederlandseofficierenvereniging.nl
Beroepsgroep Artsen

Vliegers  Lkol Klu Vlieger A.J.P. Hardenbol

vliegers@nederlandseofficierenvereniging.nl
Beroepsgroep Vliegers